Emekli admin önemli
Started by Turk4z

Rate this topic
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

17 posts in this topic
Bazı sorunlar nedeniyle ayrılmak zorundayım
Herkese teşekürler Hakkınızı helal edin Alone Dark admin bu forumun sahibidir . her konuda ona om atabilirsiniz
Teşekürler
4MkVpA.gif
Ara
Alıntı
Özlicez be Sad
giphy.gif
Ara
Alıntı
"- Nickli Kullanıcıdan Alıntı:V@nRo[-" pid='395' dateline='1497470419']
Özlicez be Sad

bende sizi özlicegim sagolun    Sad
4MkVpA.gif
Ara
Alıntı
Zaten sen gidincd forumda -]V@nRo[- ve benden başka doğru düzgün aktif kimse kalmayacaktır.Admin arada ziyaretci olarak gir foruma.
Ara
Alıntı
(06-14-2017, 08:08 PM)scorpion2017 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Zaten sen gidincd forumda -]V@nRo[- ve benden başka doğru düzgün aktif kimse kalmayacaktır.Admin arada ziyaretci olarak gir foruma.
Sizler yetkilisiniz biliyorsunuz : ) Girebilirsem artık  Smile
4MkVpA.gif
Ara
Alıntı
(06-14-2017, 08:12 PM)Turk4z Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
(06-14-2017, 08:08 PM)scorpion2017 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Zaten sen gidincd forumda -]V@nRo[- ve benden başka doğru düzgün aktif kimse kalmayacaktır.Admin arada ziyaretci olarak gir foruma.
Sizler yetkilisiniz biliyorsunuz : ) Girebilirsem artık  Smile

AloneDark komutanımız gelmezse işimiz zor hocam kim yönetecek buraları Sad Sad
giphy.gif
Ara
Alıntı
Diger admin foruma girdigini hic gormuyorum artık.E forum yukselme döneminde çöküyor.Uye zaten gelmiyor.
Ara
Alıntı
(06-14-2017, 08:14 PM)scorpion2017 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Diger admin foruma girdigini hic gormuyorum artık.E forum yukselme döneminde çöküyor.Uye zaten gelmiyor.

aynen üye gelmiyor diger adminle konuşuyorum bircok hackforumunun admin olmuş birisi
4MkVpA.gif
Ara
Alıntı
selamun aleykum arkadalsr forumun yenı sahıbı benım dıger admınız emeklı oldu bazı nedenlerden dolayı gıremıycek artık ben varım bırsey oldgunda bana mesaj atabırlısnız yada skypeye varsa ulasabılrsnız
Ara
Alıntı
(06-14-2017, 08:20 PM)scorpion2017 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Admin ayrılmadan once bari -]V@nRo[- arkadasimizi super  moderator yap da eger admin gelmezse bi sekilde idare edelim.
Admin gelcek -]V@nRo[- mod zaten Smile
4MkVpA.gif
Ara
Alıntı

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı

-Forumda üyelerin konularından cyberteam.10tl.net sorumlu degildir.
-Üyelerin yapdıkları hacklemek index olaylarından üyeler sorumludur.
-Türk sitesi hacklemek kesinlikle yasaktır hackleyen üyeler forumdan uzaklaştırılacaktır.

Cyberteam.10tl.net Yönetimi