sitenin admin panelini bulamıyorum
Started by nova2017

Rate this topic
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

19 posts in this topic
whoısten bılgılerı alıp sıtenın ftp basalabılır ındex
nWARW0.gif
Ara
Alıntı
(06-18-2017, 03:30 PM)EHU-EBRAR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.oda var tabı saten bulsa whosıten yıne gırer ftp ordan bıle atılır ındex

FTP den tabi atılır index ama arkadaş büyük ihtimal manüel sql veya havijden girmiştir.

Maalesef oradan aldığı bilgilerle o panel uyuşmaz.
giphy.gif
Ara
Alıntı
Uyuşmak zorundaBig Grin
Ara
Alıntı
(06-18-2017, 03:32 PM)scorpion2017 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Uyuşmak zorundaBig Grin

Maalesef öyle değil Big Grin
giphy.gif
Ara
Alıntı
nova2017 kırdınmı?
Ara
Alıntı
Aynen dediğiniz gibi manuel olarak buldym şifreyi ve hiçbi site ve uygulama bulamıyor paneli
Ara
Alıntı
(06-18-2017, 03:40 PM)nova2017 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Aynen dediğiniz gibi manuel olarak buldym şifreyi ve hiçbi site ve uygulama bulamıyor paneli

Geç dostum bu siteyi 
Bir dahakine önce panel bul sonra Data çek Smile
giphy.gif
Ara
Alıntı
"- Nickli Kullanıcıdan Alıntı:V@nRo[-" pid='573' dateline='1497801096']
(06-18-2017, 03:40 PM)nova2017 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Aynen dediğiniz gibi manuel olarak buldym şifreyi ve hiçbi site ve uygulama bulamıyor paneli

Geç dostum bu siteyi 
Bir dahakine önce panel bul sonra Data çek Smile

Tüh be çok uğraşmıştım bununiçin 
Başka kolay hacklenebilecek site biliyor musunuz
Ara
Alıntı
Altay-turk uygulaması var.Otomatik dork uretip bir kac dakika icinde siteleri bulup brute force saldirisi yapiyor.Az cok site kirabiliyor.Android surumude var.Baya site buluyor wordpress tabanli.
Ara
Alıntı
(06-18-2017, 03:57 PM)scorpion2017 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Altay-turk uygulaması var.Otomatik dork uretip bir kac dakika icinde siteleri bulup brute force saldirisi yapiyor.Az cok site kirabiliyor.Android surumude var.Baya site buluyor wordpress tabanli.

Sağol kardeşim
Ara
Alıntı

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı

-Forumda üyelerin konularından cyberteam.10tl.net sorumlu degildir.
-Üyelerin yapdıkları hacklemek index olaylarından üyeler sorumludur.
-Türk sitesi hacklemek kesinlikle yasaktır hackleyen üyeler forumdan uzaklaştırılacaktır.

Cyberteam.10tl.net Yönetimi