Mer-Mak.com.tr uyarı !
Started by SonDurak

Rate this topic
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

10 posts in this topic
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
byh4.gif
Ara
Alıntı
Dostum türk sitelerine index basmasan
giphy.gif
Ara
Alıntı
elıne saglık
Ara
Alıntı
"- Nickli Kullanıcıdan Alıntı:V@nRo[-" pid='193' dateline='1496780763']
Dostum türk sitelerine index basmasan
Admin paneline not bıraktım No problem
byh4.gif
Ara
Alıntı
Keşke Uyarı yazsaydın İndex basaman biraz Hacklemisin gibi durmus
4MkVpA.gif
Ara
Alıntı
Edit Turk4z
Ara
Alıntı
Acıma yetime döner koyar ......
byh4.gif
Ara
Alıntı
(06-06-2017, 08:46 PM)SonDurak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Acıma yetime döner koyar ......

Kufur etmek(....) ve türk sitesi hacklemek kesinlikle yasaktır bu sefer uyarı veriyorum
4MkVpA.gif
Ara
Alıntı
(06-06-2017, 09:08 PM)Turk4z Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
(06-06-2017, 08:46 PM)SonDurak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Acıma yetime döner koyar ......

Kufur etmek(....) ve türk sitesi hacklemek kesinlikle yasaktır bu sefer uyarı veriyorum

Turk sitesi hacklemedim dostum.
byh4.gif
Ara
Alıntı
(06-06-2017, 09:28 PM)SonDurak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
(06-06-2017, 09:08 PM)Turk4z Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Turk sitesi hacklemedim dostum.

com.tr uzantılı yani türk sitesi Smile
4MkVpA.gif
Ara
Alıntı

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı

-Forumda üyelerin konularından cyberteam.10tl.net sorumlu degildir.
-Üyelerin yapdıkları hacklemek index olaylarından üyeler sorumludur.
-Türk sitesi hacklemek kesinlikle yasaktır hackleyen üyeler forumdan uzaklaştırılacaktır.

Cyberteam.10tl.net Yönetimi