Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FORUM BÜYÜMESİ İÇİN TAVSİYE
Arkadaşlar aktif üye çekmek ve forumu büyütmek için ne yapabiliriz.

Tavsiyelerinizi alalım.

Bu arada adminim sitemizin açığı falan yoktur inşallah veya ddos yerse zorlanmaz umarım.
[img=0x100]https://media.giphy.com/media/3og0ISdfBSjCwBwSfS/giphy.gif[/img]
"- Nickli Kullanıcıdan Alıntı:V@nRo[-" pid='259' dateline='1496833933']

Tavsiyelerinizi alalım.

Bu arada adminim sitemizin açığı falan yoktur inşallah veya ddos yerse zorlanmaz umarım.

genel bir hata var forumlarda ama okdar önemli bi hata degil
ddos yersek kararsızım

Sosyal medya ya da forum ve vb sitelerde tanıtmak
yararlı konular açmak gibi yöntemlerle üye çekebiliriz
(07-06-2017 Saat: 15:16)Turk4z Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Tavsiyelerinizi alalım.

ddos yersek kararsızım

Sosyal Medya Timine görev düşüyor bu konuda adımızı duyurmamız gerekli aktif üye sayısı artmalı.
"- Nickli Kullanıcıdan Alıntı:V@nRo[-" pid='261' dateline='1496834225']
(07-06-2017 Saat: 15:16)Turk4z Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Tavsiyelerinizi alalım.

ddos yersek kararsızım

Sosyal Medya Timine görev düşüyor bu konuda adımızı duyurmamız gerekli aktif üye sayısı artmalı.

Bizede düşen operasyonlar yapmak
En kısa sürede başlayacağım.Zaten youtube yorumlarinda sitemizi tanıtsak, adamlar aha gerçek heçkır deyip siteye girerSmile

Ama herkesi moderatör falan yaoma admin.Bizimde bi ayrıcalıgımız olsun.Bi de şu yonetim bolumune sadece yonetim kadrosundakiler girebilsin.
(07-06-2017 Saat: 15:39)scorpion2017 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.En kısa sürede başlayacağım.Zaten youtube yorumlarinda sitemizi tanıtsak, adamlar aha gerçek heçkır deyip siteye girerSmile

Ama herkesi moderatör falan yaoma admin.Bizimde bi ayrıcalıgımız olsun.Bi de şu yonetim bolumune sadece yonetim kadrosundakiler girebilsin.

Facebookta sayfa açıp büyük sayfaların yorumlarına linki spamlayıp bile üye çekeriz Smile
(07-06-2017 Saat: 15:39)scorpion2017 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.En kısa sürede başlayacağım.Zaten youtube yorumlarinda sitemizi tanıtsak, adamlar aha gerçek heçkır deyip siteye girerSmile

Rütbeler diger adminne baglı o yüzden net degil
Instagramda en buyuk sayfalarda tanitim yaptım.Pek bi degisiklik yok.Bence youtubeden tanıtılması gerek forumun.Bende gerekli ekipman olmadığı için video çekemem.Eger siz yapabiliyorsanız yapın.
(07-06-2017 Saat: 16:39)scorpion2017 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Instagramda en buyuk sayfalarda tanitim yaptım.Pek bi degisiklik yok.Bence youtubeden tanıtılması gerek forumun.Bende gerekli ekipman olmadığı için video çekemem.Eger siz yapabiliyorsanız yapın.
Saldırı timleri hack videoları çekebilir
(07-06-2017 Saat: 16:49)Turk4z Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
(07-06-2017 Saat: 16:39)scorpion2017 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Instagramda en buyuk sayfalarda tanitim yaptım.Pek bi degisiklik yok.Bence youtubeden tanıtılması gerek forumun.Bende gerekli ekipman olmadığı için video çekemem.Eger siz yapabiliyorsanız yapın.

Boş vaktinde brute force

Havijle gibi basit şeylerin kullanımının videosunu çekebilirim.

Sosyal medya timi de YouTube hesabı açabilirler.
"- Nickli Kullanıcıdan Alıntı:V@nRo[-" pid='268' dateline='1496840394']
(07-06-2017 Saat: 16:49)Turk4z Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Boş vaktinde brute force

Havijle gibi basit şeylerin kullanımının videosunu çekebilirim.

Sosyal medya timi de YouTube hesabı açabilirler.
Aynen olabilir Kendi youtube kanalınızda yapabilirsiniz
evet gelelım rutbe ayarlanacak tekrardan artı forumdakı acıkalr kapatcm yenı seyler eklıycm foruma Turk4z bılır benım nasılforum yaptgımı anlatsın sızlere cok degsık forumuz olcak yakındaa

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Hakkımızda
MyBB, © 2002-2024 MyBB Group Tema yapımcısı: Rankings